Agenda

Ontdek hier wat er op de planning staat de komende dagen en weken op vlak van Fair Trade.

Webinar: Greenwashing en social washing in de mode-industrie

Online

Lets talk just fashion

Hoe herken je misleidende duurzaamheidsclaims van modemerken? En welke mogelijkheden zijn er om greenwashing en social washing aan te klagen of tegen te gaan?

Tijdens dit webinar gaan achACT en Schone Kleren Campagne in gesprek met experten over de manier waarop modemerken duurzaamheid gebruiken in hun communicatie, en hoe consumenten, organisaties en overheden daar kritisch mee kunnen omgaan.

Sprekers:


Anouk Van Obergen (HIVA) stelt de resultaten voor van recent onderzoek naar greenwashing en social washing, uitgevoerd in opdracht van WSM.
Emma Vogt en Giuseppe Cioffo (Clean Clothes Campaign International / Schone Kleren Campagne) lichten de lopende rechtszaak tegen Levi's toe en bespreken de duurzaamheidsclaims die werden voorgelegd aan de Nederlandse Consumentenautoriteit.

Praktisch:

Wil je meer weten over de impact van duurzaamheidsclaims in de modesector en de instrumenten die beschikbaar zijn om misleiding aan te pakken? Schrijf je dan in voor dit webinar.